شهردار ساری:

مدیران شهرداری با قدرت پای کار بايستند

کد خبر : 1844727 شهریور 1399اخبار 0
عباس رجبی شهردار ساری گفت: با همت همه کارکنان شهرداری و تلاش بی‌وقفه مجموعه شهرداری ساری در یکسال اخیر اقدامات بسیار خوبی در حوزه‌های مختلف عمرانی، فرهنگی و اجتماعی تخصیصاً شفافیت اداری صورت گرفته است که جای قدردانی دارد
مدیران شهرداری با قدرت پای کار بايستند

 

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری عباس رجبی شهردار مرکز استان در جلسه شورای معاونین که با حضور معاونان شهردار، شهرداران مناطق سه گانه و جمعی از مدیران شهرداری ساری برگزار شد با اشاره به اقدامات صورت گرفته در یکسال اخیر گفت: با همت همه کارکنان و تلاش بی‌وقفه مدیران شهرداری در یکسال اخیر اقدامات بسیار خوبی در حوزه‌های مختلف عمرانی، فرهنگی و اجتماعی و تخصیصاً شفافیت اداری صورت گرفته است که جای قدردانی دارد.

 

رجبی به ضرورت پاسخگویی مدیران به مطالبات مردم اشاره کرد و گفت:  درب اتاق مدیران شهرداری باید به روی مردم باز بوده و همواره پاسخگوی درخواست ‌ها و مطالبات آنان باشند.

 

وی افزود: با توجه به شرایط نامساعد اقتصادی حاکم بر کل کشور و تنگنای تحریم های ناعادلانه ، سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری پای کار ایستاده و اقدامات این سازمان در یکسال اخیر بسیار چشمگیر بوده و قابل ستایش است.

 

شهردار مرکز استان به ضرورت آموزش های تخصصی بیشتر برای کارکنان شهرداری اشاره و اظهار کرد: با توجه به ضرورت تخصصی‌تر شدن حوزه‌های فعالیت در بخش‌های مختلف اداري در شهرداري، لازم است اداره آموزش و تشكيلات با كمك اداره سرمايه انساني نسبت به آموزش هاي تخصصي  و کارآمد كاركنان اقدامات لازم را انجام دهند.

 

 

رجبي با قدرداني از زحمات معاونان و شهرداران مناطق سه گانه در حوزه های گوناگون، خصوصاً معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی بخاطر تلاش مضاعف و جديت در پيشبرد امور گفت: همكاري ويژه سه معاونت حمل و نقل و امور زير بنايي، توسعه مديريت و منابع و معاونت شهر سازي و امور مناطق براي تسريع عمليات اجرايي در پروژه هاي بزرگ پل تا پل، نيروگاه زباله سوز و ... ضروري است.

 

در پايان شهردار ساري به اقدامات صورت گرفته در راستاي اصلاح ساختار اداري و شفافیت امور اشاره و تصريح كرد: همه مديران خصوصاً همکاران حوزه معاونت توسعه مديريت و منابع و معاونت خدمات شهری که اقدامات بسيار خوبي در زمينه اصلاح ساختار اداري انجام داده اند كه تداوم آن لازم و ضروري است؛ همه مديران پاي كار باشند تا اين بخش از كار نيز به  سرانجام برسد.

 

در ادامه این نشست، معاونان شهردار، شهرداران مناطق سه گانه و مدیران حاضر در جلسه به بحث و تبادل نظر در موضوعات مطورحه پرداختند.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید