عباس رجبی در شصتمین جلسه شورای اسلامی شهر ساری تاکید کرد:

جوانگرایی در گام دوم انقلاب اسلامی در شهرداری محقق شده است/جانب انصاف را رعایت کنید!

کد خبر : 1507017 آذر 1398اخبار 0
شهردار ساری با تاکید بر گام دوم انقلاب اسلامی و اعتماد به جوانان خاطرنشان کرد: زمان ثابت خواهد کرد جوانان فعال در حوزه مدیریتی شهرداری ساری مدیران توانمندی برای این شهر، استان و کشور خواهند بود.
جوانگرایی در گام دوم انقلاب اسلامی در شهرداری محقق شده است/جانب انصاف را رعایت کنید!

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، شصتمین جلسه شورای اسلامی شهر با حضور اعضاء شورای اسلامی شهر و عباس رجبی شهردار مرکز استان و معاونان و مدیران میانی شهرداری ساری برگزار شد. در این جلسه عباس رجبی ضمن تاکید بر اصل پاسخگویی اظهار کرد: سوال از شهردار، حق قانونی اعضای محترم شورای اسلامی شهر به عنوان نمایندگان مردم در پارلمان شهری است.

 

وی با بیان اینکه معتقدم در حوزه مدیریت شهری تنها با مشورت و نظارت عالیه‌ی اعضا شورای اسلامی شهر است که بسیاری از مسائل و مشکلات مرتفع می شود، گفت: در مورد نحوه انتخاب شهرداران مناطق، روسای سازمان های تابعه و مدیران میانی شهرداری ساری علاوه بر اختیارات شهردار از مشورت صاحبنظران و متخصصان امور شهری بهره گیری شده است.

 

شهردار ساری با  اشاره به فرامين مقام معظم رهبري مبني بر اينكه مسئولان بايد به قدرت و توانايي جوانان ايمان آورده و جوانان نيز كار بدون خستگي را سرلوحه قرار دهند تصريح كرد: بر همين مبنا و با تمسك بر اصول 4 گانه تعهد به نظام مقدس جمهوري اسلامي، تخصص در امور، انقلابي بودن و با تكيه بر اصل جوان گرايي، شهرداران مناطق سه گانه، روساي سازمانهاي تابعه و مديران مياني براي تحقق خدمت بي منت به ساروي ها انتخاب شدند.

 

 

رجبي با اشاره به این موضوع که بعضی آقایان بدون هیچ سابقه مدیریتی، ادعای مدیریت در شهر یا استان را دارند، خاطر نشان كرد: براي ايجاد ثبات و تعادل در پيشبرد امور شهرداري از تدبير و تجربه افراد با سابقه در كنار انرژي و تلاش جوانان بهره برداري شده است.

 

وي انتقاد، بيان آسيب ها و ارائه طريق را وظيفه ذاتي نهاد شورا دانست و افزود : از اين امر به جد استقبال مي كنم و تذكرات با هدف اصلاح امور سازماني از سوي شورا را كمك موثر براي بهبود عملكرد شهرداري مي دانم. اما رعايت جانب انصاف را نيز حق همكاران پر تلاشم در مجموعه شهرداري ساري مي دانم. معتقدم با تعامل و همكاري هاي شهرداري و شورای اسلامی بهترين ها براي مردم رقم مي خورد.

 

شهردار ساری با تاکید بر اینکه شورای اسلامی شهر به عنوان ناظر بر اعمال و فعالیت های شهرداری و سازمان های تابعه آن فعالیت می کند با اشاره به بخشی از رهنمودهای مقام معظم رهبری در سال 97 گفت: اگر از جوانان در عرصه‌های مدیریت استفاده شود، حوزه های مدیریتی و خدمت رسانی به شهرو