بسته خبري

اخبار شهرداري ساري در هفته گذشته

کد خبر : 1505016 آذر 1398اخبار 0
روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري ساري در راستاي اطلاع رساني جامع از عملكرد و فعاليت هاي خود ، بسته خبري را به صورت هفتگي تهيه مي نمايد . در اين بسته خبري به انعكاس تيتر و خلاصه‌اي از مهم‌ترين اخبار شهرداري مركز استان پرداخته خواهد شد
اخبار شهرداري ساري در هفته گذشته

 

 

 

اخبار شهرداري ساري در هفته گذشته

 

 

تجربه و نظارت عالیه‌ی شورای اسلامی شهر موتور محرکه مدیریت شهری ساری است

شهردار مرکز استان صبح امروز در جلسه شورای معاونین شهرداری که با حضور علی اکبر زلیکانی نائب رئیس و کوروش یوسفی عضو شواری اسلامی شهر برگزار شد ،تلفیق تجربه و جوانی را در بهبود کیفیت خدمات رسانی  به شهروندان مهم دانست و تاکید کرد که شهرداران و مدیران سازمان های تابعه از تجربیات و نظارت عالیه‌ی اعضای شورای اسلامی شهر بهره گیری کنند.

وی با اشاره به شرایط اقتصادی  و معضلات معیشتی پیش روی مردم ، خطاب به شهرداران مناطق و مدیران سازمان های تابعه گفت:مرتفع ساختن مشکلات شهروندان خصوصاً اقشار آسیب پذیر را اولویت اول اجرایی خود قرار دهید و همه بدانیم که خدمت بی منت سرلوحه عمل است.

 

 

مدیریت شهری در خدمت رسانی کوتاهی نخواهد کرد

علی اکبر زلیکانی صبح امروز پنجشنبه در جلسه شورای معاونین شهرداری ساری تاکید کرد: خدمتگزاران مردم نباید در خدمت رسانی کوتاهی کنند و اگرکارهای بر زمین مانده ای وجود دارد باید با جدیت پیگیری کنند.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر ساری با اشاره به اینکه سال 99 بواسطه هزینه های زیادی که از قبل تعریف شده است ؛ سال بحرانی است ،گفت: بر اساس اعلام کارشناسان در حوزه درآمدی سالی بحرانی در پیش است چرا که در حال حاضر در حوزه درآمدی، به ویژه درآمدهای پایدار بسیار ضعیف بوده ایم و این امر بر نگرانی ها برای سال پیش رو می افزاید.

 

 

هدف مدیریت شهری خدمت صادقانه به مردم است

کوروش یوسفی عضو شورای اسلامی شهر، با بیان اینکه نشست معاونان ، شهرداران مناطق و اعضای شورای اسلامی شهر، گامی در جهت رفع مشکلات شهروندان است،اظهار داشت: همدلی و همبستگی شورا و شهرداری نقطه عطف برای خدمات رسانی مطلوب در شان شهروندان مرکز مازندران است.

عضو شورای اسلامی شهر ساری با بیان اینکه تعامل و همبستگی بین اعضای شورای شهر و شهرداری برقرار است، گفت: اگر گاهی بر عملکرد شهرداری نقد می شود این نقدها دلیل بر ناکارآمدی اقدامات شهرداری نیست بلکه درد و درک مشترکی است که با ارائه راهکار در قالب نقد منصفانه ارائه می شود تا ساری بر پیشرفت خود با سرعت بیشتری حرکت کند.

 

 

ساماندهی بلوار کشاورز حرکتی ماندگار در ورودی جنوبی شهر ساری/سرعت بیشتر قطار توسعه شهری در بلوار کشاورز

عباس رجبی با اشاره به پروژه "ساماندهی ورودی جنوب ساری"، اظهار داشت: اجرای این طرح‌ها با هدف تامین زیر ساختها ، ارتقاء کیفی به خدمات شهروندان و توسعه پایدار صورت می‌گیرد.

شهردار ساری با بیان اینکه اجرای این پروژه از نیازمندی‌های منطقه بلوار کشاورز  با رویکرد "توسعه متوازن" است، گفت: پس از اتمام فاز اول پروژه در محدوده گنبد که با برداشت بستر قبلی مسیر همراه بود این پروژه در فاز دوم به طول 6200 متر مربع اجرایی شد.

وی ادامه داد:در راستای تکمیل مراحل اجرایی این پروژه که تحولات چشمگیری را در ورودی جنوبی شهر ساری ایجاد خواهد کرد، احداث 6200 متر کانال با پیشرفت فیزیکی حدود 70 درصدی، 5100 متر نصب جدول رفیوژ وسط با پیشرفت 87 درصدی از دیگر اقدامات مدیریت شهری در منطقه سه ساری است.

           

 

عزم جدی اعضای شورای اسلامی شهر در اجرای فاز دوم بوستان ملل

جلسه هماهنگی بررسی وضعیت و رفع موانع اجرایی پروژه فاز دوم بوستان ملل با حضور علی اکبر زلیکانی نائب رییس شورای اسلامی شهر ،کوروش یوسفی عضو شورای اسلامی شهر، کریمی معاون فنی و عمرانی، سعیدی رییس اداره فنی و عمرانی، بربسته رییس سازمان عمران و بازآفرینی شهری و حسین رضوی مسئول تملکات برگزار شد.

در این جلسه علی اکبر زلیکانی نائب رییس شورای اسلامی شهر با قدردانی از تلاش شبانه روزی مجموعه سازمان عمران و بازآفرینی شهری و با اشاره به پروژه فاز دوم بوستان ملل، اظهار داشت: لازم است با همکاری همه دستگاه های اجرایی مرتبط، موانع احتمالی موجود در مسیر اجرای پروژه لاینینگ فاز دوم بوستان ملل مرتفع شود.

در ادامه این جلسه، کوروش یوسفی عضو شورای شهر ساری نیز با قدردانی از علی اکبر زلیکانی بابت پیگیری های مستمر پروژه فاز دوم بوستان ملل، تصریح کرد: اعضای شورای اسلامی شهر همواره در اجرای پروژه های بزرگ جهت توسعه و پیشرفت مرکز استان همدلی و همراهی خوبی را با مجموعه شهرداری دارند.

 

 

توسعه متوازن و توزیع عادلانه خدمات برنامه راهبردی شهرداری است

صبح شنبه نهم آذر ماه، عباس رجبی شهردار مرکز استان به همراه علیجان شمشیربند رئیس شورای اسلامی شهر و سید علی آقامیری عضو شورای اسلامی شهر ساری با هدف بررسی مشکلات شهروندان حوزه منطقه 3 شهری ، از این منطقه بازدید کرد.

وی با اشاره به محورهای اصلی مورد توجه مدیریت شهری، افزود: تمرکز بر ارائه خدمات اصلی و انجام فعالیت‌های مهم در حوزه مدیریت شهری و توسعه متوازن خدمات در تمامی مناطق شهر با هدف جلب اعتماد و رضایت شهروندان از مهمترین محورهای فعالیت شهرداری مرکز مازندران است.

 علیجان شمشیربند در حاشیه بازدید از بالادزا و آهی دشت در منطقه سه شهر