توانمندی سازمان عمران در پروژه های شهری به کار گرفته شود

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، عباس رجبی شهردار مرکز استان ضمن بازدید از واحدهای مختلف سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ساری و گفتگو با همکاران در نشستی که با حضور سرپرست ، مدیران و مسئولان واحدهای این سازمان برگزار شد، با تاکید بر اصل سلامت اداری و شفافیت مالی در فعالیت های سازمان اظهار داشت: سلامت اداری و شفافیت مالی در فعالیت های سازمان عمران مهم ترین عامل برای شکوفایی و پویایی است که می تواند سازمان عمران را به جایگاه واقعی خود نزدیک کند.

 

شهردار ساری با اشاره به ضرورت نگاه صحیح و برنامه ریزی دقیق برای تقویت روحیه سازمانی گفت: همه ما یک خانواده بزرگ هستیم؛ کاری به گذشته نداریم؛ همه مدیران به اندازه وسع خود زحمت کشیدند و کار کردند. امروز لازم است شما مدیران سازمان عمران نگاه و برنامه جدید و کاربردی برای سازمان داشته باشید و در کار با هیچکس تعارف نکنید چراکه هزینه این فعالیت ها و کارها را مردم می پردازند و باید به بهترین نحو به شهر و شهروندان خدمت کنید.

 

وی با تاکید بر حرکت قانونمند در مسیر فعالیت های سازمانی گفت: کارهای شهرداری در حوزه های عمرانی باید با استفاده از ظرفیت و توانمندی سازمان عمران و توسط این سازمان انجام شود. لازم است کارخانه های سازمان عمران مجدداً فعال شود و خدمات کامل ارائه دهند. در کارها کاملاً قانونمند بوده و سفارش پذیر نباشید. روی خط قانون حرکت کنید. حتی کمک به ادارات و دستگاه ها باید قانونمند و در قالب امضاء تفاهم نامه باشد.

 

 

رجبی، احترام را یکی ازمهم ترین عوامل تقویت روحیه سازمانی دانست و گفت: احترام به یکدیگر را سرلوحه کار خود قرار دهید تا احترام سازمان احیا شود. همکاران سازمان عمران باید بیشترین امکانات و رفاهیات را داشته باشند و تحقق این مسئله منوط به تعصب سازمانی و تلاش همه همکاران در سازمان است.

 

در ادامه شهردار مرکز استان به اهمیت برگزاری دوره های آموزش تخصصی برای کارکنان سازمان اشاره کرد و بیان داشت: بدون تردید برنامه ریزی و برگزاری دوره های تخصصی آموزشی برای کارکنان فنی و اداری سازمان باید در اولویت قرار گیرد تا زمینه های رشد و توسعه سازمانی بهتر از قبل فراهم شود.

 

در پایان شهردار ساری کلیه مدیران سازمان عمران را خطاب قرار داد و خاطرنشان کرد: مشخص شدن چارچوب ها زمینه ساز سلامت اداری است. برای تحقق این اصل وقت بگذارید و برنامه ریزی کنید؛ چراکه هدف مجموعه مدیریت شهری تلاش و کار برای تامین رفاه و آسایش مردم است و لازم است در این مسیر به همه جزییات دقت شود تا به لطف خداوند نتایج مطلوبی حاصل شود.

چاپ محتويات